Convenant met HAS Den Bosch

Op donderdagmiddag 15 september werd een nieuwe samenwerking bekrachtigd: een samenwerking tussen de stichting Technasium en de HAS Hogeschool in 's-Hertogenbosch. Bij projecten rond milieukunde en management van de leefomgeving kunnen wij en onze leerlingen nu gebruik maken van ondersteuning en expertise van deze HBO-opleidingen. Daarnaast geeft dit voor onze leerlingen kansen om kennis te maken met deze bètawerelden, ter oriëntatie op een eventuele vervolgstudie.

 

De Technasia van Brabant-Oost werken samen met Fontys, Avans en nu dan ook HAS Hogescholen. Voor onze havo-leerlingen zijn expertise, ondersteuning en de mogelijkheid om kennis te maken daardoor binnen handbereik in een zeer breed scala van bètarichtingen.

Naast de officiële ondertekening van het convenant kregen de aanwezige Technatoren en docenten een rondleiding en informatie over de opleidingen Milieukunde en Management van de Leefomgeving.
(foto's: Karin Jonkers)

Reactie schrijven

Commentaren: 0